آرزوهای کوچک رنگارنگ

دنیا انقدر کوچک است که خیلی زود به آرزوهایمان میرسیم..

وقتی اصلا هنوز نیامده بودی و فقط برای من و بابا آرزو بودی تو را سوار بر کالسکه تصور میکردم و خودم را یک راننده ماهر ..با هم میرفتیم و شعر میخواندیم و ...و چه لذتی داشت اولین باری که این آرزو محقق شد (یادته؟ 2 ماهه بودی ،حتی نمیدونستم چطوری کریر را باید روی کالسکه سوار کنم..اما خب بالاخره شد و با هم زدیم به دل خیابان..)

آرزو داشتم برایت اسباب بازی های رنگارنگ بخرم..لباسهای رنگارنگ..برایت تولد یک سالگی بگیرم ..با هم برویم آتلیه عکاسی ..سرزمین عجایب..شمال..دریا..(یادته اولین باری که دریا رو دیدی ؟ خیلی کوچولو بودی هنوز سه ماهه نشده بودی..و چه عشقی داشت اولین عکست کنار دریا..)

اما همان روزها هم من باز آرزو داشتم..آرزو داشتم تا  زودتر بزرگ شوی و توی مغازه کفش فروشی برای ما با کفش جدیدت چند قدمی راه بروی درست مثل آدم بزرگها(آخرین روزهای تابستان 91 بود که این آرزو هم محقق شد..)

آرزوهای ما خیلی خیلی زیاد است و انگار هرچقدر بزرگ میشوی آرزوهای ما هم بزرگ تر میشوند..اما اصلا نمیدانم برای محقق شدن  تک تک آرزوهایم شکر واقعی کردم یا نه..

اصلا همین چند روز پیش..یکی دیگر هم رفت هوا..

برایت مدادرنگی خریدیم و تو حسابی ذوق کردی  و ما هم بیشتر...اما همان لحظه هم گفتم آخی کاشکی یک روزی خودت اسباب بازی مورد علاقه ات را از توی قفسه های فروشگاه انتخاب کنی..

اَمان از این آرزوهای رنگارنگ ..

اما واقعیتش را بخواهی آرزو دارم بتوانم روزی را ببینم که تو یک انسان واقعی هستی یک مومن واقعی ..یک آدم خوب...و آن موقع هست که انگار تمام آرزوهایم محقق شده اند .............آمین

راستی همه اینها درگوشی بود برای تو طه خوبم..

پی نوشت:

داستان ما با خدا هم انگار همین طوری است ..ما هی میخواهیم و او هی میدهد..یک روز دانشگاه..یک روز خانه..یک روز ماشین ...و کی بشویم یک بنده خوب که خستگی خدا هم دربرود خدا میداند!!!

/ 5 نظر / 85 بازدید
مولود

خاله کی تو اینقدر ماشاالله بزرگ شدی کاشکی نزدیک بودی من یه ذره میچلوندمت.

زینب سادات

آرزوهای بامزه ای داشتی ها!

مهسا

سلام خوبی؟ شناختی؟ نه؟ باشه بیا میشناسی

وبلاگ عالی شده من که اتفاقی برا روز مادر دنبال متن می گشتم وبلاگا دیدم و لذت بردم مرسی